INSTYTUT KSZTAŁCENIA MENADŻERÓW JAKOŚCI

więcej szkoleń organizatora

Nasz Instytut od 15 lat zajmuje się szkoleniami, doskonaleniem oraz wdrożeniami systemów zarządzania w oparciu o normy serii ISO oraz norm branżowych, oznaczenia CE, SCC/VCA na terenie całej Polski. Świadczymy również w pozytywnym...

Więcej informacji

Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny ds.SZŚ wg ISO 14001

Cena

1476,00 PLN (brutto)

Termin szkolenia

03 - 04 grudzień 2019

Miejsce

Kraków, woj. małopolskie

Program szkolenia

Dwudniowe szkolenie z dużym naciskiem na ćwiczenia praktyczne. Nasze szkolenia organizujemy już dla dwóch uczestników, w małych grupach 2-6 osobowych, tak aby dostosować ćwiczenia praktyczne na żywych przykładach w branżach uczestników szkolenia.

Trener

Nasi trenerzy posiadają doświadczenie poparte praktycznymi wdrożeniami oraz doskonaleniem systemów zarządzania naszych klientów.

Profil uczestników
Zapraszamy chętnych do samodzielnego wdrożenia Systemu Zarządzania Środowiskowego wg ISO 14001 (PN-N 14001) oraz osoby na stanowisko Pełnomocnika oraz/lub Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Środowiskowego wg ISO 14001.

Forma szkolenia
Wykłady przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z dziedziną branży uczestników

Czas trwania
16 godzin (2 dni)

W cenę wliczono
Cena zawiera materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad. Istnieje możliwość rezerwacji noclegu za dopłatą.

Zdobyta wiedza
Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat wdrażania i doskonalenia Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnie z wymaganiami ISO 14001.

Certyfikaty
Certyfikat Pełnomocnika ds. Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz/lub Audytora Wewnętrznego SZŚ (w zależności od rodzaju zdanego testu po zakończeniu szkolenia). Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą.