SGP-Training & Consulting przy SGP SP. z o.o.

SGP-Training & Consulting przy SGP SP. z o.o.

Platforma szkoleniowo - doradcza SGP - Training & Consulting jest częścią firmy SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Od 2009 r. SGP- Training & Consulting specjalizuje się w realizacji projektów szkoleniowych przygotowanych dla przedsiębiorstw oraz jednostek sektora publicznego. Z naszych usług mogą skorzystać przedstawiciele niemal każdej branży: automotive, maszynowej, energetycznej, AGD, RTV, hutniczej, lotniczej, chemicznej, spożywczej aż po pracowników sektora publicznego
Dzięki doświadczeniu i kompetencjom gwarantujemy najwyższą jakość usług potwierdzoną Certyfikatem ISO 9001:2015 oraz licznymi nagrodami.

Oferta firmy

Nasze szkolenia prowadzone są w formie warsztatów dających możliwość wdrożenia w praktyce omawianych rozwiązań. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Każde ze szkoleń prowadzone jest przez doświadczonego trenera - jednocześnie praktyka w swojej dziedzinie.
Na terenie całego kraju realizujemy szkolenia
■ Zamknięte - szkolenia dopasowane do specyfiki firmy i wymagań Klienta oraz poziomu i potrzeb uczestniczących w nich pracowników. Na życzenie Klienta szkolenia mogą być prowadzone także w języku angielskim.
■ Otwarte – szkolenia adresowane do wszystkich chętnych, pozwalają na wymianę wiedzy i doświadczeń uczestników reprezentujących różne firmy. Aktualny wykaz, terminy i lokalizacje najbliższych szkoleń otwartych dostępne są na naszej stronie internetowej.l
Oprócz standardowej formy szkoleń i wdrożeń, naszym Klientom oferujemy szeroki zakres konsultacji, których tematyka dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Skorzystanie z konsultacji prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, dostarcza wielu inspiracji oraz pozwala wdrożyć skuteczne i efektywne rozwiązania biznesowe.

Zobacz szkolenia tej firmy (33)
SGP-Training & Consulting przy SGP SP. z o.o.
Adres: Legionów 92,
Częstochowa 42-202 , woj. śląskie
Telefon: 034 361 31 18
Fax: 034 344 18 28
Adres e-mail: szkolenia@sgpgroup.eu