Jednostka Certyfikująca CENSOR Sp.z o.o

Jednostka Certyfikująca CENSOR Sp.z o.o

Jednostka Certyfikująca „Censor” jest firmą, która świadczy usługi certyfikacji systemów zarządzania oraz dyrektyw i wytycznych dla przedsiębiorstw zainteresowanych podniesieniem własnych standardów działania na rynku.

Oferta firmy

Główne obszary działalności Jednostki skupiają się na certyfikacji systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwem informacji oraz bezpieczeństwem środowiskowym i zarządzaniem energią. Są to standardy ponadczasowe, a kwestie dbałości o jakość, bezpieczeństwo czy ciągłość działania są krytyczne w każdej firmie, która chce być skuteczna i powiększać swoją przewagę konkurencyjną.
Jednostka oferuje aktualnym i przyszłym klientom szeroki wachlarz szkoleń pozwalających lepiej zrozumieć wymagania standardów i korzyści jakie niesie ze sobą solidne wdrożenie i certyfikacja norm ISO. Dzięki kompetencjom i doświadczeniu kadry trenerskiej, zrealizowanych licznych projektach szkoleniowych i doradczych dziś z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć jesteśmy niekwestionowanym ekspertem w szkoleniach z takiej tematyki jak:

- OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH PRAKTYCZNE ASPEKTY WDRAŻANIA RODO W ORGANIZACJI
- SYSTEM ZARZĄDZANIA ANTYKORUPCYJNEGO WG NORMY ISO 37001:2016
- Aktualizacja Normy ISO 9001 oraz 14001 do wersji z 2015

Zobacz szkolenia tej firmy (0)
Jednostka Certyfikująca CENSOR Sp.z o.o
Adres: Plac Zwycięstwa 2, budynek D lokal 6,
Łódź 90-312 , woj. łódzkie
Telefon: +48 42 23 34 110
Adres e-mail: biuro@censor.org.pl
Strona www: http://censor.org.pl