European Network Security Institute Sp. z o.o

European Network Security Institute Sp. z o.o

Firma ENSI jako pierwsza w Polsce zajęła się doradztwem z zakresu ochrony danych osobowych zaraz po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych (30 kwietnia 1998 r.). Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie przygotować każdą organizację do wypełnienia wymogów ustawy oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO lub GDPR).

Od ponad 20 lat pomagamy organizacjom skutecznie rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem informacji we wszystkich jego obszarach, obejmujących zarówno tajemnice biznesowe, dane osobowe, jak i systemy informatyczne. ​

Testy i audyty bezpieczeństwa systemów informatycznych wykonywane przez Zespół Ekspertów ENSI obejmują zewnętrzne i wewnętrzne testy penetracyjne, testy bezpieczeństwa aplikacji internetowych, jak również audyty zgodności systemów z wymogami prawa (ustawa o ochronie danych osobowych, ustawa o rachunkowości, ustawa o ochronie informacji niejawnych).

Zobacz szkolenia tej firmy (0)
European Network Security Institute Sp. z o.o
Adres: Al. Jana Pawła II 34,
Warszawa 00-141 , woj. mazowieckie
Telefon: 22 620 12 00
Fax: 22 620 12 53
Adres e-mail: info@ensi.net
Strona www: https://www.ensi.net