DEMAG CONSULTING Agnieszka Dembińska

DEMAG CONSULTING Agnieszka Dembińska

Firma DEMAG CONSULTING oferuje usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego oraz wdrażania systemów zarządzania między innymi wg norm:

PN-EN ISO 9001:2015-10 – system zarządzania jakością;
PN-EN ISO 14001: 2015 – system zarządzania środowiskowego;
PN-ISO 45001:2018-06 - system Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy;
ISO 50001:2018 – system zarządzania energią;
DPD – dobre praktyki dystrybucyjne;
inne
Jeśli szukasz firmy, która w sposób profesjonalny i kompleksowy pomoże Ci zmierzyć się z zagadnieniami ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy to dobrze trafiłeś.

Przedsiębiorca to osoba, która ma bardzo dużo na głowie – jesteśmy tego świadomi! Doskonale wiemy też o tym, że wzrastające oczekiwania konsumentów wymagają ciągłego rozwoju firmy i bieżącego monitorowania konkurencji. Kwestie ochrony środowiska czy też bezpieczeństwa pracy są często tematami odkładanymi na później. Głównie z braku czasu lub też braku odpowiednich zasobów ludzkich.

Z naszej oferty korzystają firmy z sektora MŚP, jednostki naukowo-badawcze, jednostki certyfikujące oraz duże korporacje.

Dodatkowe informacje

SZKOLENIA I WARSZTATY
Programy szkoleń i warsztatów tworzone są w ścisłej współpracy z Klientami, którzy wskazują na najbardziej palące problemy. Spotkania prowadzone są w formie interaktywnej. Zgodnie z Państwa preferencjami mogą one przyjąć formę zajęć praktycznych. Jesteśmy otwarci na współpracę z Państwem także przez organizację spotkań zamkniętych, dzięki czemu tematy i efekty szkolenia będą idealnie dostosowane do Państwa potrzeb.

Nasze specjalności to szkolenia z wymagań prawnych w obszarze ochrony środowiska, BHP, zarządzania chemikaliami oraz szkolenia doskonalące w zakresie systemów zarządzania wg norm ISO (szkolenia dla audytorów, szkolenia dla zespołów systemowych). Szkolenia organizowane są w formie otwartej i zamkniętej.

Ostatecznym celem jest podniesienie poziomu kultury bezpieczeństwa, zdefiniowanego jako taki poziom zachowań, jaki zachowujemy, gdy nikt na nas nie patrzy.

Oferta firmy

AUDITY ZEWNĘTRZNE
Współpracujemy z jednostkami certyfikującymi w systemach zarządzania między innymi wg norm:

PN-EN ISO 9001:2015-10 – system zarządzania jakością;
PN-EN ISO 14001: 2015 – system zarządzania środowiskowego;
PN-ISO 45001:2018-06 - system Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy;
ISO 50001:2018 – system zarządzania energią.

Zobacz szkolenia tej firmy (0)
DEMAG CONSULTING Agnieszka Dembińska
Adres: Łąkowa, 15a,
Jasienica 05-240 , woj. mazowieckie
Telefon: 788576034
Adres e-mail: biuro@demag.com.pl