DEKRA Certification Sp z o.o.

DEKRA Certification Sp z o.o.

DEKRA Certification Sp. z o.o. stanowi część międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie, który od ponad 90 lat pozostaje jednym ze światowych liderów w dziedzinie zapewniania bezpieczeństwa na drodze, w domu i w pracy.

Obecna na polskim rynku od 2001 roku DEKRA Certification Sp. z o.o. jest bezstronną i niezależną jednostką certyfikacyjną. Posiadane akredytacje potwierdzają wiedzę w zakresie zgodności z przepisami i normami. Doświadczony zespół ekspertów pomaga przedsiębiorstwom w systematycznym rozwoju i udoskonalaniu jakości i niezawodności prowadzonego biznesu.

DEKRA Certification realizuje certyfikację systemów zarządzania i osób oraz prowadzi audyty i assessmenty procesów wewnętrznych i zewnętrznych. Dla sieci handlowych i usługowych prowadzi badania typu "Mystery Shopping" pod marką SmartCheck.

Siedziba DEKRA Certification Sp. z o.o. mieści się we Wrocławiu. Odziały firmy zlokalizowane są w Krakowie oraz w Warszawie, a w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu działają ponadto biura regionalne.

Oferta firmy

• Certyfikacja systemów zarządzania
• Audyty i assessmenty procesów wewnętrznych i zewnętrznych
• Badanie i certyfikacja wyrobów
• Certyfikacja osób

Zobacz szkolenia tej firmy (0)
DEKRA Certification Sp z o.o.
Adres: Legnicka 48H,
Wrocław 54-202 , woj. dolnośląskie
Telefon: 7178047-77 do 78
Fax: 717804779
Adres e-mail: biuro.wroclaw@dekra.com