Danchem Consulting

Danchem Consulting

Danchem Consulting to firma doradczo-szkoleniowa powstała w 2013 roku. Nasza działalność opiera się na wdrażaniu, nadzorowaniu i doskonaleniu Systemów Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem. Specjalizujemy się zwłaszcza w branży spożywczej, paszowej oraz produkcji biopaliw.

Naszym doświadczeniem dzielimy się z naszymi Klientami dzięki prowadzonym szkoleniom z zakresu norm ISO 9001, 14001, 22000, wymagań GMP/GHP oraz HACCP oraz standardów branżowych GMP+/FAMI-QS (branża paszowa) oraz RedCERT/ISCC (certyfikacja biopaliw).

Zajmujemy się auditowaniem istniejących Systemów Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem, pozwalając Klientom na uzyskanie obiektywnej oceny i proponując konstruktywne zmiany, tak by System działał w sposób jak najbardziej dostosowany do potrzeb i wymagań organizacji.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się z nami, a dostosujemy naszą ofertę do Twoich wymagań za rozsądną cenę!

Oferta firmy

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi doradcze w zakresie wdrażania i nadzorowania Systemów Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego Klienta, stąd nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

W zakres naszych usług wchodzą:
- utworzenie i wdrożenie SZJiB
- audit i propozycja zmian w istniejącym SZJiB
- nadzór nad funkcjonowaniem SZJiB
- doradztwo w zakresie SZJiB
- szkolenia pozwalające na uzyskanie certyfikatu Pełnomocnika/Auditora

Zobacz szkolenia tej firmy (0)
Danchem Consulting
Adres: Leśna, 1A,
Krępsko 72-113 , woj. zachodniopomorskie
Telefon: +48 608 366 651
Adres e-mail: danchem@outlook.com
Strona www: http://www.danchem.pl