Centrum Jakości ProQuality

Centrum Jakości ProQuality

Rok powstania: 2000

Profil działalności: wdrażanie i doskonalenie projakościowych systemów zarządzania.

Największą wartością firmy CENTRUM JAKOŚCI ProQuality są współpracujący specjaliści z zakresu zarządzania jakością, którzy gwarantują wysoki poziom świadczonych usług doradczych oraz profesjonalizm w swojej pracy.
Do każdego nowego projektu indywidualnie powoływany jest zespół konsultantów, który gwarantuje nie tylko wiedzę z zakresu zarządzania jakością, ale także doświadczenie w branży, w której doradzają.
Konsultanci CENTRUM JAKOŚCI ProQuality zapewniają nie tylko rzetelne przygotowanie Państwa organizacji do uzyskania certyfikatu, ale także możliwość późniejszego wsparcia przy utrzymaniu i doskonaleniu systemu zarządzania.

Dodatkowe informacje

Należymy do wiodących firm konsultingowych specjalizujących się w profesjonalnych pracach doradczo-szkoleniowych w zakresie wdrażania i doskonalenia systemów zarządzania jakością w Zakładach Opieki Zdrowotnych.
Już kilkadziesiąt Zakładów Opieki Zdrowotnej skorzystało z naszego wsparcia doradczo-szkoleniowego. Nasi konsultanci jako nieliczni w Polsce posiadają nie tylko doświadczenie w szkoleniach i wdrażaniu ISO 9001 w Zakładach Opieki Zdrowotnej, ale także praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania jakością zdobytą poprzez pracę (w tym także na stanowiskach Pełnomocnika ds. zarządzania jakości) w wiodących polskich prywatnych szpitalach.

Oferta firmy

Naszą wiodącą działalnością jest doradztwo,wdrażanie, szkolenia, doskonalenie w zakresie:
- systemów zarządzania jakością ISO 9001:2000
- systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001
-wymagań akredytacyjnych Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia dla szpitali, przychodni.
- systemów zarządzania środowiskowego ISO 14001
- systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy PN-N-18001

Zobacz szkolenia tej firmy (0)
Adres: Rolna 31,
Suchy Las 62-002 , woj. wielkopolskie
Telefon: 501 296 168
Adres e-mail: biuro@proquality.pl