BM TRADA

BM TRADA

BM TRADA Certification jest jedną z wiodących jednostek certyfikujących w Wielkiej Brytanii, akredytowaną przez UKAS (United Kingdom Accreditation Service). Posiadamy ponad trzydziesto letnie doświadczenie w usługach certyfikacyjnych szerokiego wachlarza branż zarówno z sektorów publicznych, jak i prywatnych, w Wielkiej Brytanii oraz na całym świecie. Posiadamy biura przedstawicielskie w ponad 25 krajach, dlatego też jesteśmy w stanie sprostać potrzebom i wymaganiom naszych Klientów, wśród których są także organizacje wielonarodowe
Od 2010 roku oferujemy usługi na terenie Polski, świadczone przez posiadających odpowiednie kwalifikacje audytorów polskich, jak i zagranicznych.

Dodatkowe informacje

Certyfikaty wydawane przez jednostkę certyfikującą BM TRADA spełniają kryteria oceny ofert wskazane w zarządzeniu Prezesa NFZ.

Oferta firmy

BM TRADA założona w 1974 r. stale zwiększa zakres swoich usług, odpowiadając na rosnące oczekiwania Klientów. Obecnie zakres naszej działalności obejmuje certyfikację systemów jakości, środowiskowych, bezpieczeństwa informacji, BHP oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności, systemu FSC, PEFC i RSPO, jak również oznakowania produktów i certyfikację personelu.
Usługi certyfikacyjne:
• Zarządzanie Jakością – ISO 9001, TickIT, AS 9100, BRC Iop
• Bezpieczeństwo Informacji – ISO 27001
• Zarządzanie Środowiskowe – ISO 14001, EMAS, BS 8555
• Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy – OHSAS 18001
• Zarządzanie Bezpieczeństwem Żywności – ISO 22000 BRC Food
• Certyfikacja łańcucha pochodzenia produktów (Chain of Custody) – FSC, PEFC, RSPO
• Certyfikacja wyrobów – Q-Mark dla wyrobów budowlanych, oznakowanie CE, FIRA

Zobacz szkolenia tej firmy (0)
BM TRADA
Adres: Piłsudskiego 74,
Wrocław 50-020 , woj. dolnośląskie
Telefon: +48 (71) 725 60 73
Fax: +48 (71) 794 70 11
Adres e-mail: biuro@bmtrada.pl