logo firmy

ODO 24 sp. z o.o.

Zobacz szkolenia tej firmy

ODO 24 to firma, oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawiamy na merytorykę, praktyczne rozwiązania oraz na trwałe relacje z naszymi klientami – budujemy je w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie.

Nasz zespół to ludzie z pasją. Lubimy to, czym się zajmujemy, dzięki czemu praca daje nam dużo satysfakcji. Doświadczenie zdobywaliśmy w międzynarodowych korporacjach, polskich grupach kapitałowych, oraz w sektorze publicznym. Współpracujemy z uznanymi ekspertami z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.


Co robimy?

Pomagamy naszym klientom chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą. Dostarczamy nowoczesne, elastyczne i kompleksowe rozwiązania pomagające zapewnić zgodność z ustawą o ochronie danych osobowych.

Każdy, kto odwiedzi naszą stronę internetową może pobrać bezpłatny poradnik, który w przystępny i rzeczowy sposób wyjaśnia skomplikowane zagadnienia prawne i informatyczne związane z ochroną danych osobowych. Dzięki niemu przekazujemy wiedzę, która pozwala zrozumieć podstawy ochrony danych osobowych oraz kwestie dotyczące rejestracji zbiorów w GIODO.

Stworzyliśmy bezpłatną aplikację ABIeye (dostępną przez internet), która umożliwia sprawne zarządzanie systemem ochrony danych osobowych. ABIeye to skuteczne narzędzie zarówno dla podmiotów prywatnych jak i publicznych, małych firm oraz korporacji.

Posiadamy własną, zintegrowaną z aplikacją ABIeye, platformę szkoleń e-learning-owych, umożliwiającą szkolenia (również okresowe) z ochrony danych osobowych wszystkich pracowników, nawet w dużych i bardzo dużych organizacjach.

Swoją działalność dedykujemy wszystkim tym, którzy chcą poznać, zrozumieć i wdrożyć zasady ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji.

Adres
03-812 Warszawa,
Kamionkowska 45,
woj. mazowieckie

Telefon
22 740 99 99

Email
biuro@odo24.pl

Strona internetowa
http://ODO24.pl

see_on_map

Dodatkowe informacje

Nasza wizja
Być liderem w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Pomagać naszym klientom chronić dane, minimalizując ryzyka związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą.

Nasza misja
Zapewnić naszym klientom najwyższą jakoś usług z naciskiem na praktykę i indywidualne dopasowanie poszczególnych rozwiązań w oparciu o profesjonalizm, partnerskie zasady współpracy i zaufanie oraz praktyczne wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań, takich jak e-szkolenia czy aplikacja ABIeye.

Edukowanie społeczeństwa w zakresie zasad ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji – Poradnik ODO, bezpłatne porady, warsztaty i szkolenia, bieżąca współpraca z mediami, itp.

Zapewnienie firmie dynamicznego rozwoju i stabilnych przychodów, co umożliwi naszym pracownikom i współpracownikom osiąganie odpowiedniego poziomu wynagrodzeń oraz stałego rozwoju zawodowego.

Nasze atuty
• naszą nadrzędną zasadą jest korzyść klienta,
• koncentrujemy się na rozwiązaniach,
• wyznajemy zasadę złotego środka.

Oferta firmy

Szkolenia dla administratorów
• Akredytowany Kurs ABI (5 dni).
• Praktyczne szkolenie dla ABI i IOD z ochrony danych osobowych (otwarte)
• Warsztaty dla ABI i IOD (2-dniowe) tworzenie, wdrażanie i nadzór nad systemem ochrony danych osobowych(otwarte)
• Warsztaty dla audytujących system ochrony danych osobowych(otwarte)
• Praktyczne aspekty RODO europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (otwarte)
• Warsztaty z przeprowadzenia procesu szacowania ryzyka i oceny skutków przetwarzania zgodnie z RODO(otwarte)
• Szkolenie dla administratorów "kompas" (e-learning)

Szkolenia dla pracowników (zamknięte)
• Szkolenie z ochrony danych osobowych
• Szkolenie z bezpieczeństwa informacji

Szkolenia dla pracowników (e-learning)
• Poziom podstawowy "w pigułce"
• Poziom średni "meritum"
• Dedykowane (idealnie dopasowane)

Lokalizacja

Wyszukaj firmę

12reasons

Zapisz się, by otrzymać DARMOWY e-mailowy raport