Warsztaty doskonalące Zarządzania Ryzykiem ISO 31000 (Masterclass)
icon 0 godzina (5 dni)
icon 4784,70 PLN
ISO 31000
icon
Cena szkolenia:
4784,70 PLN brutto
icon
Termin szkolenia:
07 - 11 październik 2024
icon
Miejsce:
Warszawa, woj. mazowieckie
Zapisz się na szkolenie Zadaj pytanie
image
Organizator szkolenia
BSI Group Polska Sp. z o.o.
BSI to jedna z najstarszych jednostek certyfikujących ISO, członek-współzałożyciel Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej. BSI współpracuje z z klientami w 182 krajach na całym świecie. W Polsce BSI szkoli ponad 3500 osób roczn...

Warsztaty doskonalące Zarządzania Ryzykiem ISO 31000 (Masterclass)

icon 0 godzina (5 dni)
icon 4784,70 zł
ISO 31000
Program szkolenia
icon
Masterclass to pięciodniowe zaawansowane szkolenie, które zgłębia pojęcia związane ze zrozumieniem systemów zarządzania.

Rozwijając tę wiedzę, będziesz lepiej przygotowany do wdrażania bardziej wymagających aspektów technicznych standardu lub dyscypliny systemu zarządzania. Będziesz także mieć kompetencje do ulepszania istniejącego systemu zarządzania poprzez ocenę skuteczności jego wdrożenia.

Kurs mistrzowski bada kluczowe wymagania, koncepcje i zasady dotyczące klauzul - a także powiązane standardy i wytyczne.

Masterclass zapewni ci wiedzę i umiejętności potrzebne do wdrażania, utrzymywania i ulepszania bardziej technicznych aspektów systemu zarządzania ryzykiem, osiągając trwały sukces w wydajności.

Wykorzystując krótkie prezentacje, dyskusje, autorefleksję i zajęcia w klasie, Masterclass zagłębi się w obszary techniczne, wymagania i koncepcje, niż byłyby objęte kursem szkoleniowym na Audytora Wiodącego ISO 31010: 2019.

Ekspert BSI będzie pod ręką, aby ułatwić dyskusje, wyciągnąć spostrzeżenia i doświadczenia w klasie. Spowoduje to urzeczywistnienie koncepcji projektowania i utrzymywania systemu zarządzania ryzykiem w celu osiągnięcia trwałego sukcesu. Pozwoli ci to zmaksymalizować zastosowanie twojej nauki z Masterclass w Twoim miejscu pracy.

Kurs Masterclass obejmie kontekst organizacji i integrację z procesami biznesowymi, wraz z rozważeniem szerokiej gamy powiązanych wskazówek i standardów.

Podstawowym celem zarządzania ryzykiem jest tworzenie i ochrona wartości, która poprawia wyniki, zachęca do innowacji i wspiera osiąganie celów.

Rozwiązanie problemu wpływu niepewności na cele organizacji jest kluczowym wyzwaniem, a organizacje musiałyby ustanowić ramy zarządzania ryzykiem, które są zintegrowane z istniejącymi ramami zarządzania.

Nasz Masterclass ISO 31000 jest przeznaczony dla specjalistów ds. Ryzyka i konsultantów, którzy chcą dalej rozwijać się w swojej podróży związanej z zarządzaniem ryzykiem. Wybór odpowiednich technik oceny ryzyka, aby spełnić cel i cele organizacji, zostanie zbadany zgodnie z wytycznymi zawartymi w ISO 31000: 2018 (Wytyczne dotyczące zarządzania ryzykiem) i 31010: 2019 (Techniki oceny ryzyka).
Profil uczestników icon
Dla kogo jest to szkolenie?
Masterclass jest przeznaczony dla każdego, kto zajmuje się szczegółowym zarządzaniem technicznym i doskonaleniem zintegrowanych ram zarządzania ryzykiem w oparciu o wytyczne z ISO 31000 / ISO 31010. Nadaje się do wielu ról, w tym:
- specjalistów ds. Ryzyka, w celu uzyskania nowych perspektyw lub nadzorowania zarządzania zintegrowane ramy ryzyka
- Konsultantów, którzy chcą przenieść swoją wiedzę na temat ryzyka na wyższy poziom
- Każdy, kto zajmuje się zarządzaniem ryzykiem lub chciałby dowiedzieć się więcej

Uwaga: jeśli jesteś bardziej zainteresowany procesem wdrażania, nasz kurs wdrażania będzie bardziej odpowiedni. Jeśli kierujesz zespołem wdrożeniowym i chcesz dowiedzieć się o wymaganiach, procesach i aspektach zarządzania projektami we wdrażaniu systemów zarządzania ryzykiem, nasz kurs Audytor Wiodący jest bardziej odpowiedni.
Informacje dodatkowe icon

Forma szkolenia:

Wykorzystując krótkie prezentacje, dyskusje, autorefleksję i zajęcia w klasie, Masterclass zagłębi się w obszary techniczne, wymagania i koncepcje, niż byłyby objęte kursem szkoleniowym na Audytora Wi


Czas trwania:

0 godzina (5 dni)


W cenę wliczono:


Zdobyta wiedza:

Po ukończeniu Masterclass będziesz mieć wiedzę potrzebną do:
- Komunikowania zasad podczas ustanawiania ram i procesów zarządzania ryzykiem w celu osiągnięcia celów biznesowych
- Rozpoznawania i stosowania odpowiednich technik oceny ryzyka
- Planowania oceny, zarządzania informacjami, opracowywania modeli, stosowania technik oceny ryzyka, analizowania, stosowania wyników wspomagania decyzji, rejestrowania i raportowania procesu oceny ryzyka oraz wyników audytu

Masterclass pomoże Ci:
- Zrozumieć efektywne zarządzanie ryzykiem w całej organizacji, a tym samym pomóc Twojej organizacji w rozwiązywaniu wątpliwości, które mogą mieć wpływ na osiągnięcie celu wewnątrz struktur organizacji
- Zdobyć praktyczne doświadczenie w tworzeniu ram zarządzania ryzykiem, które są dostosowane, aby spełniać specyficzne wymagania branżowe
- Poszerzać swój poziom wiedzy i umiejętności w zakresie technik oceny ryzyka na wszystkich etapach procesu ryzyka, w oparciu o najlepsze praktyki branżowe
- Zintegrować procesy zarządzania ryzykiem na różnych poziomach i funkcjach oraz uzyskać zintegrowane ramy ryzyka, które spełniają wymagania różnych systemy zarządzania


Certyfikaty:

Certyfikat BSI

Trener icon

Doświadczony trener BSI

image
Organizator szkolenia
BSI Group Polska Sp. z o.o.
BSI to jedna z najstarszych jednostek certyfikujących ISO, członek-współzałożyciel Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej. BSI współpracuje z z klientami w 182 krajach na całym świecie. W Polsce BSI szkoli ponad 3500 osób roczn...

Inne szkolenia tego organizatora

Left
Right