INSTYTUT KSZTAŁCENIA MENADŻERÓW JAKOŚCI

więcej szkoleń organizatora

Nasz Instytut od 15 lat zajmuje się szkoleniami, doskonaleniem oraz wdrożeniami systemów zarządzania w oparciu o normy serii ISO oraz norm branżowych, oznaczenia CE, SCC/VCA na terenie całej Polski. Świadczymy również w pozytywnym...

Więcej informacji

Pełnomocnik i Audytor ZSZJ i Środowiskowego wg ISO 9001 i ISO 14001

Cena

1968,00 PLN (brutto)

Termin szkolenia

02 - 04 grudzień 2019

Miejsce

KRAKÓW, woj. małopolskie

Program szkolenia

Trzydniowe szkolenie z dużym naciskiem na ćwiczenia praktyczne. Nasze szkolenia organizujemy w małych grupach 1-5 osobowych tak, aby dostosować ćwiczenia praktyczne na żywych przykładach w branżach uczestników szkolenia.

Trener

Nasi trenerzy posiadają doświadczenie poparte praktycznymi wdrożeniami oraz doskonaleniem systemów zarządzania naszych klientów.

Profil uczestników
Zapraszamy chętnych do samodzielnego wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 i Środowiskowego ISO 14001 oraz osoby na stanowisko Pełnomocnika Jakości i/lub Audytora Wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskowego.

Forma szkolenia
Wykłady przeplatane praktycznymi ćwiczenia związanymi ściśle z dziedziną branży uczestników.

Czas trwania
18 godzin (3 dni)

W cenę wliczono
Cena zawiera materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad. Istnieje możliwość rezerwacji noclegu za dopłatą.
Wszystkie pytanie i zgłoszenia prosimy przesyłać na nasz adres mailowy.

Zdobyta wiedza
Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat wdrażania i doskonalenia zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskowego zgodnie z wymaganiami ISO 9001 i ISO 14001.

Certyfikaty
Certyfikat Pełnomocnika ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskowego oraz/lub Audytora Wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskowego (w zależności od rodzaju zdanego testu po ukończeniu szkolenia). Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą.