INSTYTUT KSZTAŁCENIA MENADŻERÓW JAKOŚCI

więcej szkoleń organizatora

Nasz Instytut od 15 lat zajmuje się szkoleniami, doskonaleniem oraz wdrożeniami systemów zarządzania w oparciu o normy serii ISO oraz norm branżowych, oznaczenia CE, SCC/VCA na terenie całej Polski. Świadczymy również w pozytywnym...

Więcej informacji

Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny SZBI wg ISO 27001

Cena

1476,00 PLN (brutto)

Termin szkolenia

29 - 30 sierpień 2019

Miejsce

WARSZAWA, woj. mazowieckie

Program szkolenia

Dwudniowe szkolenie podstawowe z omówieniem wymagań na Pełnomocnika i Audytora Wewnętrznego z dużym naciskiem na ćwiczenia praktyczne. Dodatkowo istnieje możliwość uczestnictwa w trzecim dniu szkolenia, gdzie zostaną omówione cele stosowania zabezpieczeń i zabezpieczenia w firmie wg załącznika A normy ISO/IEC 27001. Nasze szkolenia organizujemy w małych grupach 1-6 osobowych tak, aby dostosować ćwiczenia praktyczne na żywych przykładach w branżach uczestników szkolenia.

Trener

Nasi trenerzy posiadają doświadczenie poparte praktycznymi wdrożeniami oraz doskonaleniem systemów zarządzania naszych klientów.

Profil uczestników
Zapraszamy chętnych do samodzielnego wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/IEC 27001 oraz osoby ubiegające się o stanowisko Pełnomocnika SZBI i/lub Audytora Wewnętrznego SZBI.

Forma szkolenia
Wykłady przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z dziedziną branży uczestników.

Czas trwania
16 godzin (2 dni)

W cenę wliczono
Cena obejmuje dwa dni podstawowego szkolenia, zawiera materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad. Istnieje możliwość rezerwacji noclegu za dopłatą.
Wszystkie pytanie i zgłoszenia prosimy przesyłać na nasz adres mailowy.

Zdobyta wiedza
Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat wdrażania i doskonalenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z wymaganiami ISO/IEC 27001. Po szkoleniu będą przygotowani do samodzielnej pracy w roli Pełnomocnika SZBI oraz Audytora Wewnętrznego SZBI.

Certyfikaty
Certyfikat Pełnomocnika oraz/lub Audytora Wewnętrznego SZBI (w zależności od rodzaju zdanego testu po ukończeniu szkolenia).