OPTYMALIZACJA PRZYCHODÓW FIRMY - LEAN MANUFACTURING W PRAKTYCEZapraszamy do udziału w seminarium "OPTYMALIZACJA PRZYCHODÓW FIRMY - LEAN MANUFACTURING W PRAKTYCE", które odbędzie się 25 października 2012 roku w Warszawie.

Podczas zbliżającej się siedemnastej edycji seminarium w cyklu Informatyka Stosowana uczestnicy dowiedzą się czym jest Lean Manufacturing oraz w jaki sposób należy stosować jego metody. Zaproszeni do udziału eksperci omówią zagadnienia dotyczące doskonalenia systemów produkcji w przemyśle, a także przedstawią informatyczne narzędzia Lean Manufacturing służące optymalizacji procesów wytwarzania i organizacji pracy. Ponadto uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zastosować zasady Lean Manufacturing w projektowaniu i optymalizacji pracy maszyn, a także na zaprezentowanym przykładzie poznają problemy dotyczące zarządzania wdrożeniem Lean Manufacturing.

Specjalnie dla czytelników Centrum.Jakosci.pl, Organizator przekazał 10% RABAT na udział w seminarium. Aby z niego skorzystać, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy

PROGRAM konferencji  znajduje się na stronie: www.cpi.com.pl/patronat/opf/ a w nim m.in.:

-Jak stosować metody Lean Manufacturing
Karol Bąk (4Results)

- Doskonalenie systemów produkcji w przemyśle - doświadczenia z przeprowadzonych projektów szkoleniowych i doradczych - 7 fundamentów osiągnięcia
Dr inż. Jacek M. Brzeski (Lean Vision Europe)

- Informatyczne narzędzia LM do optymalizacji procesów wytwarzania i organizacji pracy

Andrzej Drzymalski (Polskie Centrum Produktywności Sp. z o. o.)

- Nowa specjalizacja zawodowa: menedżer Lean Manufacturing. Zakres działań, zadania, niezbędne kwalifikacje i narzędzia.
- Zastosowanie zasad Lean Manufacturing przy projektowaniu i optymalizacji pracy maszyn
Anna Sarbiewska (LeanQ Team)

- Przygotowanie budżetu i zarządzanie wdrożeniem Lean Manufacturing na przykładzie doświadczeń zebranych podczas realizowania działań w przemyśle ceramicznym, farmaceutycznym.
Jarosław Chomicz (LSS Lean System Service) 

Organizator: Centrum Promocji Informatyki sp. z o.o. ; Więcej Informacji: pr@cpi.com.pl