Ogólnopolska Konferencja Naukowa QualitasqualiteamW dniach 14 - 15 kwietnia 2010 roku na terenie Uniwersytetu Gdańskiego oraz Politechniki Gdańskiej odbędzie się konferencja poświęcona promowaniu i zgłębianiu zagadnień dotyczących:
- Jakości;
- Środowiska;
- Produktywności.

Konferencja jest kierowana głównie do studentów, pracowników naukowych oraz do przedstawicieli przemysłu.

Projekt ten jest realizowany przy współpracy kół naukowych z dwóch największych trójmiejskich uczelni - Koła Naukowego QualiTeam Uniwersytetu Gdańskiego oraz Naukowego Koła Jakości i Produktywności Politechniki Gdańskiej. Taka współpraca umożliwia wymianę wiedzy i doświadczeń, a co za tym idzie, przyjrzenie się omawianym aspektom zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.
Poza częścią typowo teoretyczną (wykłady i prezentacje) przewidujemy też zajęcia praktyczne w formie warsztatów. Taka forma zajęć cieszy się bowiem dużym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów.


Cele konferencji
Głównymi celami Konferencji QUALITAS są:
- Zdobywanie i zgłębianie wiedzy oraz wymiana doświadczeń, na temat jakości, produktywności i aspektów środowiskowych w zarządzaniu, pomiędzy uczestnikami konferencji;
- Promowanie naszych Wydziałów, kół naukowych i studentów;
- Promowanie firm biorących udział w konferencji;
- Zapoznanie się przedsiębiorców z możliwościami i pomysłami studentów.

O nas

Naukowe Koło QualiTeam UG - Koło Naukowe QualiTeam UG zostało powołane 11 listopada 2008 roku. Koło funkcjonuje na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w Zakładzie Zarządzania Jakością i Środowiskiem. Celem działalności KN QualiTeam UG jest rozpowszechnianie wiedzy na temat zarządzania jakością i środowiskiem oraz doskonalenie się w tym zakresie poprzez realizację różnego rodzaju projektów.
Koło Naukowe Jakości i Produktywności PG - założone zostało w sierpniu 2009 przez studentów Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej i działa we współpracy z Katedrą Zarządzania Systemami Produkcyjnymi. Celem działalności koła jest zgłębianie wiedzy na temat jakości i produktywności. Dodatkowo studenci nabierają doświadczenia poprzez realizację różnych projektów.

Plan konferencji
 


Dzień 1 ( 14 kwietnia 2010 )

Miejsce - Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej Audytorium A2,Gdańsk ul. Traugutta 79.
Godz. 9.00 - Uroczyste rozpoczęcie konferencji
9.30 - 15.00 - Wykłady i prelekcje. (w tym przynajmniej jedna dyskusja panelowa oraz przerwy - kilka krótkich i dwie dłuższe - do ok. 1 godz.)
15.00 - 17.00 - Warsztaty (również z krótkimi przerwami)

Dzień 2 ( 15 kwietnia 2010 )
Miejsce - Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne, sala c-2.Sopot ul. Piaskowa 9.
9.00 - Otwarcie drugiego dnia konferencji
9.10 - 15.00 - Wykłady i prelekcje. (w tym przynajmniej jedna dyskusja panelowa oraz przerwy - kilka krótkich i dwie dłuższe - do ok. 1 godz.)
15.00 - 17.00 - Warsztaty (również z krótkimi przerwami)
17.00 - Zakończenie konferencji.

Wstęp: wolny

12reasons

Zapisz się, by otrzymać DARMOWY e-mailowy raport