XI Forum Wymiany Doświadczeń dla Pełnomocników Systemu ZarządzaniaForum Pełnomocników - Hotel GołębiewskiForum Wymiany Doświadczeń dla Pełnomocników Systemu Zarządzania już na stałe wpisało się w jesienny cykl spotkań TÜV Rheinland. Zgodnie z sugestiami oraz preferencjami uczestników, odbędzie się ono na południu Polski w dniach 7-8 października 2010r. Miejsce forum to dobrze znany stałym uczestnikom Hotel Gołębiewski w Wiśle.

Podstawą spotkań na Forum są wykłady prowadzone przez doświadczonych trenerów i auditorów TÜV Rheinland Group oraz wymiana doświadczeń. Każdego roku pojawiają się nowe, ciekawe i aktualne tematy. W tym roku usłyszymy między innymi o dobrych praktykach auditowania - ISO 9001, a także o tym jaka powinna być rola i faktyczne znaczenie Pełnomocnika ds. SZJ w świetle wymagań normy. Do prelekcji w tegorocznym forum zaproszono międzynarodową organizację - Kaizen Institute, która przybliży zastosowanie filozofii Kaizen
w systemach jakości. Po każdym z tematów przewidziano czas na dyskusję dlatego zachęcamy wszystkich do przysyłania pytań oraz nurtujących Państwa problemów napotkanych w codziennej pracy. Wykładowcy postarajż się je rozwiązać i udzielić odpowiedzi na pytania podczas forum.

Jak co roku tak i tym razem zaplanowanoy wspólne oraz ciekawe spędzenie wolnego wieczor,u ale szczegóły niech pozostaną niespodzianką.

Zapraszamy do zapoznania się z programem forum

oraz pobrania: ulotki - zaproszenia i karty zgłoszeniowej lub karty zgłoszeniowej dla Klientów TÜV Rheinland Group.

12reasons

Zapisz się, by otrzymać DARMOWY e-mailowy raport