XIII Forum Wymiany Doświadczeń dla Pełnomocników Systemu ZarządzaniaForum Pełnomocników - Hotel GołębiewskiTÜV Akademia Polska zaprasza Państwa na XIII Forum Wymiany Doświadczeń dla Pełnomocników Systemu Zarządzania. Forum odbędzie się w terminie 4-5 października 2012 w Hotelu**** Gołębiewski w Wiśle.

Podczas XIII już spotkania z tego cyklu zostanie poruszonych szereg interesujących zagadnień. Pośród nich znajdzie się między innymi zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwie oraz optymalizacja niezawodności procesu i produktu poprzez metodę FMEA. Zostaną również podkreślone wymierne korzyści z posiadania systemu zarządzania w przedsiębiorstwie, który to nie tylko podnosi efektywność i wydajność firmy, ale również umacnia jej pozycję na rynku i wśród klientów.

Program Forum uzupełnią trzy warsztaty tematyczne. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wyboru zajęć, w których chciałby uczestniczyć.

Konferencję zakończy panel miękki dotyczący zarządzania stresem i kontrolowania emocji.

Patronat medialny nad konferencją objął portal Centrum.Jakosci.pl.

Zapraszamy!

Dokumenty do pobrania

Program Forum
Karta zgłoszenia

Zgłoszenia

Kartę zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 14 września 2012 r. faksem na nr 32 376 29 65 lub skan karty mailem na adres katarzyna.kolonko@pl.tuv.com.

Zachęcamy Państwa do przesłania karty zgłoszenia w terminie do dnia 10 sierpnia 2012 r. i skorzystania z atrakcyjnego rabatu.

Kontakt

Katarzyna Kolonko
Specjalista ds. Szkoleń
tel. 32 273 21 82
katarzyna.kolonko@pl.tuv.com

12reasons

Zapisz się, by otrzymać DARMOWY e-mailowy raport