INCERT

INCERT

INCERT jest niezależną firmą doradczo-szkoleniową powstałą w 2003 roku wyspecjalizowaną w systemach zarządzania wg norm ISO.

W trosce o jak najwyższe standardy obsługi Klientów wdrożyliśmy, stosujemy i doskonalimy w naszej Firmie System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Dowodem tego jest uzyskany certyfikat, wydany przez akredytowaną jednostkę certyfikującą - Germanischer Lloyd Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Należymy do akredytowanych wykonawców usług w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, Działanie 2.1. „Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez doradztwo".

Wyróżnia nas kilkunastoosobowy zespół specjalistów, z bogatym doświadczeniem, którzy gwarantują Państwu obsługę ponad standardy istniejące na rynku.

Dzięki rozwiniętej sieci doradców realizujemy projekty w całej Polsce.

Nasze przedstawicielstwa znajdują się w większości dużych miast Polski: w Szczecinie, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu.

Oferta firmy

Wykorzystując bogate doświadczenie konsultantów w dziedzinie Systemów Zarządzania INCERT świadczy usługi szkoleniowe i konsultingowe w zakresie opracowania, wdrażania i przygotowania do certyfikacji nowoczesnych systemów zarządzania.

Nasze doradztwo polega na kompleksowym przygotowaniu organizacji do certyfikacji. Ważne jest, że wszyscy nasi Klienci zostali rekomendowani do uzyskania certyfikatu przy pierwszym audicie jednostki certyfikującej. I co jeszcze ważniejsze – jesteśmy z naszymi Klientami od początku do końca, co oznacza że bierzemy czynny udział w auditach certyfikujących a także pomagamy przy zaleconych działaniach korygujących.
W szczególności zajmujemy się Systemami wg norm: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 27001, ISO 20000, ISO/TS 16949, OHSAS 18001, HACCP, AQAP.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Zobacz szkolenia tej firmy (0)
INCERT
Adres: Firlika 20 lok. 116,
Szczecin 71-637 , woj. zachodniopomorskie
Telefon: 091 4694 553,
Fax: 091 4694 553
Adres e-mail: biuro@incert.pl
Strona www: http://www.incert.pl