logo firmy

TQM Training & Consulting Polska Sp. z o.o.

Zobacz szkolenia tej firmy

Firma TQM Training & Consulting Polska Sp. z o.o. powstała z myślą o implementowaniu na rynku nowego i innowacyjnego podejścia do procesów przekazywania wiedzy, wdrażania oraz doskonalenia systemów zarządzania w przedsiębiorstwach, a także świadczenia usług doradczych w strategicznych obszarach zarządzania Firmą.

ODRKRYWAMY TWOJE MOŻLIWOŚCI

Adres
00-682 Warszawa,
Hoża 86/410,
woj. mazowieckie

Telefon
801 011 473

Fax
22 266 80 63

Email
tqmtc@tqmtc.com

Strona internetowa
http://tqmtc.com

see_on_map

Dodatkowe informacje

Nie musisz już wypełniać zgłoszenia na szkolenie, nie musisz przesyłać go faxem! Masz dostęp do specjalistycznych szkoleń za jednym kliknięciem myszki !!!

Oferta firmy

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń z zakresu systemów zarządzania w zakresie otwartym i zamkniętym.

Świadczymy usługi doradcze w obszarach wdrażania systemów z założeniem, iż system ma być zoptymalizowany, innowacyjny i maksymalnie dopasowany do potrzeb klienta, dający możliwości rozwojowe organizacji.

Wspomagamy przedsiębiorstwa w zakresie doradztwa w obszarach:
•Optymalizacji procesów – analiza przedsiębiorstwa poszerzona o projekt poprawy i doskonalenia procesów oraz pomoc w ich implementacji w Firmie.
•Opracowywanie narzędzi jakości – projekt zestawu narzędzi pod określone przez klienta procesy.
•Środowiska – usługi doradcze w zakresie weryfikowania zgodności przedsiębiorstw z obowiązującymi przepisami prawa środowiskowego.
•Doradztwa gospodarcze – doradztwo w zakresie prawa gospodarczego.
•Couching’u – indywidualne doradztwo będące odpowiedzią na pojedyncze, często skomplikowane problemy klienta.
•Audyty – przeprowadzanie auditów w organizacjach na zgodność wymaganymi standardami.

Dodatkowo nasza strona zawiera możliwość tworzenia panelu klienta indywidualnego po wcześniejszym zalogowaniu się, gdzie internauta ma możliwość korzystania z wszystkich dostępnych funkcji strony (np. zamieszczanie CV, korzystanie z panelu dyskusyjnego, przeglądanie ofert pracy, korzystanie z funkcji biernego poszukiwania pracy udostępniając swoje CV pracodawcom). Przedsiębiorstwom oferujemy usługę interaktywnej rekrutacji dającej możliwość przeglądania szerokiego wachlarza CV potencjalnych pracowników.

W ramach naszej działalności oferujemy również Państwu możliwość skorzystania z naszego sklepu internetowego. Opcja ta daje możliwość zakupu szkoleń otwartch on-line, wzorów CV i listów motywacyjnych. Z tytułu dokonywania zakupów uzyskujecie Państwo możliwość otrzymania Karty Członkowskiej, która przy korzystaniu z naszych usług uprawnia do uzyskiwania preferencyjnych zniżek.

Jakość naszych usług tworzy grupa doświadczonych trenerów i wdrożeniowców gwarantujących optymalne rozwiązania zaprojektowane specjalnie dla naszych klientów!

Lokalizacja

Wyszukaj firmę

12reasons

Zapisz się, by otrzymać DARMOWY e-mailowy raport