logo firmy

SGS Polska Sp. z o.o.

Zobacz szkolenia tej firmy

SGS w Polsce jest spółką szwajcarską zatrudniającą ponad 500 etatowych pracowników w 30 lokalizacjach w całej Polsce. SGS realizuje usługi w zakresie inspekcji, weryfikacji, testach, certyfikacji i szkoleń. SGS dąży do tego, aby być liderem w rozwoju, dostarczać najbardziej konkurencyjne i innowacyjne usługi na najwyższym poziomie.

Adres
01-248 Warszawa,
ul. Jana Kazimierza 3,
woj. mazowieckie

Telefon
58 661 07 10

Email
pl.szkolenia@sgs.com

Strona internetowa
http://www.sgs.pl

see_on_map

Dodatkowe informacje

Grupa SGS (Societe Generale de Surveillance) to światowy lider i innowator w dziedzinie inspekcji, certyfikacji, doradztwa, monitoringu i testowania, oferującu usługi szerokiej grupie klientów m.in. z sektorów: energetyki, farmacji, górnictwa, instytucji rządowych, gospodarki komunalnej i przemysłu. Założona w 1878 roku firma jest rozpoznawana, jako światowy wzór jakości i uczciwości. Zatrudniamy przeszło 80 000 pracowników w blisko 1650 laboratoriach i biurach zlokalizowanych w 150 krajach.

Oferta firmy

Akademia Audytorów SGS zajmuje się organizacją szkoleń. Olbrzymi potencjał i wiedza zgromadzona przez zespół auditorski pozwoliły na opracowanie szerokiej i innowacyjnej oferty.
Zajęcia szkoleniowe są przeprowadzane w formie wykładowo-warsztatowej i uwzględniają indywidualne potrzeby klientów.

Prowadzimy szkolenia otwarte jak i dedykowane w miejscu wskazanym przez klienta z programem dostosowanym do jego indywidualnych potrzeb i w zakresie kompetencji naszych trenerów.
Nasze szkolenia dotyczą systemów zarządzania mających uniwersalne zastosowanie w każdej organizacji z zakresu m.in. zarządzania jakością, środowiskowego, BHP czy bezpieczeństwa informacji.
W ofercie znajdą Państwo również kursy dla konkretnej branży wraz z tematami towarzyszącymi tym systemom dla np. motoryzacji, branży spożywczej, producentów opakowań o różnym przeznaczeniu, call centers, producentów wyrobów kosmetycznych lub produkujących wyroby medyczne.
Proponujemy także szkolenia wykraczające poza tematykę systemów zarządzania i obowiązujących standardów jakości. Są to m.in. szkolenia dotyczące metodologii stosowanej przy realizacji projektów oszczędnościowo-optymalizacyjnych w firmach produkcyjnych i usługowych w tym z zakresu Six Sigma i Lean Manufacturing.

Ciekawie i inspirująco prowadzone zajęcia, dobra atmosfera i sprzyjające warunki przyniosą Państwu nie tylko wiedzę merytoryczną ale też będą okazją do spędzenia czasu z bogatymi w wiedzę i doświadczenie ekspertami.

Lokalizacja

Wyszukaj firmę

12reasons

Zapisz się, by otrzymać DARMOWY e-mailowy raport