logo firmy

Proxymo Ochrona Danych Osobowych

Zobacz szkolenia tej firmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą zajmującą się ochroną danych osobowych oraz bezpieczeństwem informacji nieprzerwanie od 2012 roku. Oferujemy kompleksową obsługę firm i instytucji w oparciu o najwyższe standardy, aktualnie obowiązujące normy i przepisy prawa. Realizujemy projekty audytorsko - wdrożeniowe dla podmiotów prywatnych i publicznych oraz autorskie programy szkoleniowe w zakresie ochrony danych osobowych.
Wyróżnia nas dbałość o szczegóły, indywidualne podejście do Klienta oraz doświadczony zespół Specjalistów - wyłącznie czynnych IOD, audytorów wiodących normy 27001, ekspertów w dziedzinie IT i bezpieczeństwa informacji.
Opracowaliśmy i wdrożyliśmy procedury dotyczące usług szkoleniowych w oparciu o Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej (SUS 2.0) sygnowany przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych, największą w Polsce organizację branżową zrzeszającą firmy świadczące usługi szkoleniowo-rozwojowe.

SUS 2.0. określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Wyznacza standardy zarządzania firmą oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

Adres
31-153 Kraków,
ul. Szlak 77/222,
woj. małopolskie

Telefon
503 83 83 86

Fax
brak

Email
proxymo@proxymo.pl

Strona internetowa
http://proxymo.pl

see_on_map

Oferta firmy

Kompleksowe szkolenia i warsztaty z ochrony danych osobowych, audyty, wdrożenia RODO, przygotowywanie dokumentacji, outsourcing IOD.

Lokalizacja

Wyszukaj firmę

12reasons

Zapisz się, by otrzymać DARMOWY e-mailowy raport