logo firmy

Progress

Zobacz szkolenia tej firmy

Firma Progress powstała z myślą o nowatorskim podejściu do procesów, wdrażaniu oraz doskonaleniu systemów ISO w przedsiębiorstwach, a także świadczeniu usług doradczych i przekazywania wiedzy poprzez specjalistyczny system szkoleń w strategicznych obszarach zarządzania jakością.

Adres
35-505 Rzeszów,
Nowosądecka 2,
woj. podkarpackie

Telefon
790313024

Email
biuro@progress-szkolenia.com.pl

Strona internetowa
http://www.progress-szkolenia.com.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy szeroki zakresu szkoleń systemów zarządzania jakością w zakresie otwartym i zamkniętym. Skierowanych zarówno do kadry menadżerskiej, osób zajmujących się zawodowo zarządzaniem jakością lub audytem, również do wszystkich chętnych, którzy dopiero planują rozpocząć karierę w tej dziedzinie w tym studentów.

Oferta firmy

Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń i doradztwa dla osób indywidualnych oraz organizacji w zakresie pozyskiwania wiedzy i umiejętności niezbędnych do pełnienia funkcji audytora wewnętrznego i pełnomocnika jakości oraz w zakresie wdrażania, utrzymywania i doskonalenia systemów zarządzania jakością.

Doskonalimy kompetencje uczestników poprzez dostarczanie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych oraz pomagamy organizacjom wdrażać efektywnie systemy zarządzania jakością.

Wyszukaj firmę

12reasons

Zapisz się, by otrzymać DARMOWY e-mailowy raport