logo firmy

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA

Zobacz szkolenia tej firmy

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA powstało w 2010 roku. W ciągu ostatnich lat czasu poznaliśmy tysiące uczestników szkoleń, setki firm i wielu przyjaciół, którzy przyczynili się do naszego sukcesu.

Jesteśmy nowoczesną firmą szkoleniową. Specjalizujemy się w prowadzeniu działalności edukacyjnej w obszarach: laboratorium, braną spożywcza, branża farmaceutyczne. Jesteśmy w ścisłej czołówce firm szkoleniowych w Polsce. Prowadzą je dla nas profesjonalni trenerzy, konsultanci, eksperci, którzy łączą specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Proponujemy Państwu bogatą ofertę szkoleń otwartych zarówno jedno, jak i dwudniowych organizowanych w najpiękniejszych kurortach jak i w największych miastach Polski. Specjalizujemy się również w organizacji szkoleń zamkniętych – organizowanych dla firm uwzględniając wszystkie preferencje i życzenia naszego klienta.

Adres
60-865 Poznań,
Jeżycka 44a/5,
woj. wielkopolskie

Telefon
616242722

Email
info@bnt-sigma.pl

Strona internetowa
http://www.bnt-sigma.pl

see_on_map

Dodatkowe informacje

Oferujemy usługi doradcze. Działalność konsultingowa obejmuje doradztwo techniczno-prawne w zakresie prawa żywnościowego, wykonanie opracowań wymaganych prawem żywnościowym i farmaceutycznym, opracowanie dokumentacji systemu zarządzania w laboratorium badawczym oraz przygotowanie laboratorium do akredytacji wg. ISO 17025.

Oferta firmy

Biuro Naukowo –Techniczne SIGMA

Szkolenia dla laboratoriów – Doradztwo techniczne – Walidacja metod

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA powstało w 2010 roku i od początku funkcjonowania jednym z kluczowych obszarów działalności firmy była obsługa w zakresie szkoleń laboratoriów akredytowanych, laboratoriów przygotowujących się do akredytacji, podmiotów wykonujących prace badawcze w ramach swojej działalności statutowej. Rok 2017 to również nowe szkolenia dla laboratoriów medycznych oraz laboratoriów przyzakładowych firm działających w branży spożywczej, farmaceutycznej i chemicznej.

Szkolenia dla laboratoriów badawczych

Szkolenia dla laboratoriów realizujemy samodzielnie, przy współpracy z innymi firmami szkoleniowymi, certyfikowanymi auditorami, osobami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w pracy w środowisku laboratorium akredytowanego. Kluczem doboru zespołu w którym pracujemy jest zawsze poziom kompetencji technicznych jego członków oraz praktyczna znajomość wymagań i zaleceń międzynarodowych standardów (przede wszystkim ISO 17025), uznanych przewodników branżowych (m.in. EURACHEM), wymagań i oczekiwań określonych przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA).
Nasze nowe szkolenia dla kierowników technicznych w laboratorium oraz osób odpowiedzialnych za rozwój systemu zarządzania w laboratorium to przede wszystkim:

• Lab Academy TM – cykl siedmiu spotkań obejmujących tematykę walidacji metod badawczych, szacowania niepewności pomiaru, sterowania jakością badań, spójności pomiarowej, wymagań standardu PN-EN ISO IEC 17025, audytu w laboratorium, nadzoru nad sprzętem kontrolno-pomiarowym.
• Zmiany w normie ISO 17025 – szkolenie przybliżające kierunki zmian wymagań planowanych do wprowadzenia w nowelizowanej normie ISO 17025.
Nasze nowe szkolenia dla analityków instrumentalnych (szkolenia zamknięte):
• Chromatografia cieczowa HPLC – szkolenie dla zaawansowanych
• Chromatografia gazowa z detektorem spektrometrii mas GC-MS – szkolenie dla zaawansowanych
• Chromatografia jonowa – szkolenie dla zaawansowanych
• Walidacja metod chromatograficznych HPLC, LC/DAD, LC/MS, GC, GC/MS, GC/FID, GC, ECD

Gdzie się odbywają szkolenia w 2018

Seminaria prowadzimy w salach konferencyjnych i laboratoryjnych w Warszawie, Gliwicach, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Krakowie. Dla osób, które cenią swój czas i nie lubią podróżować umożliwiamy uczestnictwo w szkoleniu otwartym w formie widokonferencji/ webinarium. Organizujemy również szkolenia zamknięte w lokalizacji wskazanej przez zamawiającego lub w samym laboratorium.

Wdrożenia i walidacja nowych metod badawczych

Prowadzimy lub koordynujemy prace walidacyjne nad wdrażanymi w laboratoriach nowymi metodami analitycznymi – pomagamy w ustalaniu parametrów charakteryzujących sprawność działania metody, staramy się poznać wspólnie z laboratorium ograniczenia metody. Mogą to być zarówno sprawdzenia metod znormalizowanych, jak i pełne walidacje rozwijanych lub zmienianych w laboratoriach metod własnych. Udostępniamy laboratoriom przykłady walidacji.


Planujesz wdrożenie w laboratorium nowych technik analitycznych
lub metod badawczych?
Interesują Cię szkolenia dla laboratorium w 2018 roku?
Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA!

Lokalizacja

Wyszukaj firmę

12reasons

Zapisz się, by otrzymać DARMOWY e-mailowy raport